Mám zájem o více informací o Kia Stonic

Jméno a příjmení *

Telefon

Váš email *

Váš dotaz *

Výběr pobočky *

Položky označené * jsou povinné.

V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) tímto souhlasím se zpracováním svých zde uvedených osobních údajů, a to, křestní jméno, příjmení, telefon, e-mail (dále jen „osobní údaje“), společnosti AUTOBOND GROUP a.s., se sídlem, Kolbenova 859/15, 190 00 Praha 9 – Vysočany, IČ: 27567575 jako správci a zpracovatelem osobních údajů, a to za účelem marketingu, a sice nabízení produktů a služeb značky AUTOBOND GROUP a.s. , zjišťování spokojenosti zákazníků a průzkumu trhu, jakož i za účelem šíření obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se zpracováním uděluji dobrovolně a byl/a jsem poučen/a v souladu se zákonem o všech svých právech podle zákona, zejména s právem přístupu k osobním údajům, právem na opravu osobních údajů, právy podle § 21 zákona jakož i právem tento souhlas kdykoli bezplatně odvolat zasláním e-mailu na emailovou adresu marketing@autobond.cz.
Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení výše uvedených správců na moji e-mailovou adresu, kterou jsem dobrovolně poskytl. V případě porušení práv na ochranu osobních údajů je možno se obrátit se stížností na Úřad pro ochranu osobních údajů.